Jest nas dziesięcioro, każdy z nas ma inną osobowość, inne pomysły i inną energię. Razem tworzymy mieszankę wybuchową, która skutkuje wieloma eventami takimi jak wieczory planszówek, Dni Kandydata, pikniki, wycieczki w góry i inne, okazyjne święta. Działamy, bo chcemy czerpać z życia jak najwięcej. Jednocześnie chcemy dawać wiele innym, czyli studentom naszego wydziału. Ale nie tylko!

Poprosiliśmy członków RSS, żeby krótko się przedstawili. Chcemy, żebyście mogli nas lepiej poznać i kontaktować się z nami we wszelakich sprawach – tak, jak z przyjaciółmi, którzy zawsze są do waszej dyspozycji.

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co organizujemy, zaglądajcie do nas od czasu do czasu. Do zobaczenia, napisania i usłyszenia!

Członkowie RSS WMiI

Student
Maciej Kempiński Przewodniczący mackem@st.amu.edu.pl II rok II stopnia, Matematyka
Vladyslav Serhiienko Wiceprzewodniczący Delegat do PSS vlaser@st.amu.edu.pl II rok II stopnia, Informatyka