Jest nas dziesięcioro, każdy z nas ma inną osobowość, inne pomysły i inną energię. Razem tworzymy mieszankę wybuchową, która skutkuje wieloma eventami takimi jak wieczory planszówek, Dni Kandydata, pikniki, wycieczki w góry i inne, okazyjne święta. Działamy, bo chcemy czerpać z życia jak najwięcej. Jednocześnie chcemy dawać wiele innym, czyli studentom naszego wydziału. Ale nie tylko!

Poprosiliśmy członków RSS, żeby krótko się przedstawili. Chcemy, żebyście mogli nas lepiej poznać i kontaktować się z nami we wszelakich sprawach – tak, jak z przyjaciółmi, którzy zawsze są do waszej dyspozycji. Niestety chwilowo jeszcze wypoczywamy, zbieramy siły na następny rok akademicki – 2020/2021. Niedługo do Was wrócimy i, tak jak obiecaliśmy, przedstawimy się tutaj jak należy 😁 Wpadnijcie do nas na początku roku akademickiego.

To nasza nowa strona internetowa, która jest początkiem pewnej pięknej przygody! Do tej pory działaliśmy stacjonarnie, na wydziale Matematyki i Informatyki w Poznaniu, jednak skoro nauka przeszła w tryb zdalny… My również! Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co organizujemy, zaglądajcie do nas od czasu do czasu. Do zobaczenia, napisania i usłyszenia!